Kursy językowe online

favicon_poligloci

Poszukujesz optymalnego rozwiązania do nauki języków obcych dla siebie lub pracowników swojej firmy? Zależy Ci na zdobyciu praktycznych umiejętności konwersacji w krótkim czasie? Masz niewiele wolnego czasu i nie chcesz go marnować?

Rozważ kursy językowe online dla firm. To rozwiązanie eliminujące niedoskonałości tradycyjnych szkoleń, przynoszące wiele korzyści uczestnikom.

AdobeStock_246883523-poligloci

Jeśli zainteresowała Cię możliwość organizacji kursów językowych online dla firm i chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej usługi, zapraszamy do kontaktu.

Nie trać czasu na dojazdy

favicon_poligloci

Uczestnictwo w standardowych kursach językowych oznacza zazwyczaj konieczność uciążliwych i czasochłonnych dojazdów do miejsca nauki. Kursy w formie online umożliwiają uniknięcie tej sytuacji. Dzięki nim, zamiast stać w korku lub szukać miejsca parkingowego, będziesz mógł poświęcić więcej czasu na uczestnictwo w zajęciach.

Ucz się w dogodnym momencie

favicon_poligloci

W przypadku kursów językowych online, to uczestnik decyduje o jakiej porze może się uczyć. Mogą to być zarówno godziny poranne, przerwa na lunch, jak i na przykład późne popołudnie czy wieczór. Uczestnicy zajęć w tej formie doceniają również elastyczność w zakresie zmian dni czy godzin nauki. Wyeliminowanie konieczności dojazdów sprawia, że przełożenie zajęć na inny termin staje się łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych kursów.

Szybkie efekty kursów
językowych online

favicon_poligloci

Zdobywanie wiedzy w trakcie kursów językowych online jest zazwyczaj intensywniejsze niż na tradycyjnych zajęciach. Dzięki temu, że lekcje mogą się odbywać częściej możliwe jest zrealizowanie pełnego semestru nauki w trakcie 2 miesięcy zajęć online (wystarczy 5 razy w tygodniu poświęcić zaledwie 1 godzinę na naukę). Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują motywacji do nauki w postaci szybkich, zauważalnych efektów.

Dlaczego warto wybrać nasze
kursy językowe online?

favicon_poligloci

Znamy się na nauce języków obcych dla firm, jak mało kto. Już od 2003 roku organizujemy tego rodzaju kursy. Dbamy o wysoką jakość zajęć – zatrudniamy wyłącznie filologów, a program nauki nastawiony jest na praktykę – uczymy mówić, a nie rozwiązywać ćwiczenia gramatyczne. Ważna jest dla nas sprawna komunikacja z klientem – dlatego każdej uczącej się z nami firmie zapewniamy opiekę koordynatora i kwartalne raporty dotyczące postępów.