Szkoła językowa

favicon_poligloci

Szkoła językowa Poligloci to nowoczesne centrum kształcenia językowego, oparte na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu lektorów. To połączenie wierności najlepszym tradycjom dydaktycznym z nowoczesną formułą przekazywania wiedzy.

Szkoła językowa o najwyższym standardzie

favicon_poligloci

W naszej szkole językowej stawiamy na profesjonalizm, wysoki standard prowadzonych zajęć i ich różnorodność, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta – zarówno firm, jak i osób prywatnych w całym kraju.

Najważniejsze języki świata

favicon_poligloci

Nauczamy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, czeskiego, rosyjskiego, ukraińskiego  polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania. W naszej ofercie posiadamy również kursy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego w biznesowej odsłonie.

Mówią za nas efekty

favicon_poligloci

Dla nas liczą się przede wszystkim efekty wspólnej pracy. Mierzymy je satysfakcją i osiągnięciami naszych klientów, którzy przełamując bariery językowe, zyskują nie tylko płynność w komunikacji, ale również pewność siebie i swobodę wypowiedzi – tak potrzebne w kontaktach z partnerami biznesowymi i nie tylko.

Kursy językowe dopasowane do potrzeb

favicon_poligloci

Dbając o wygodę klienta organizujemy kursy grupowe i indywidualne poza murami szkoły językowej – na terenie całego kraju, zarówno z dojazdem do firm i osób prywatnych, jak i on-line bez konieczności wychodzenia z domu.