Kursy językowe online

favicon_poligloci

Zajęcia online to zajęcia indywidualne albo w małych grupach. Ponieważ z założenia zajęcia te oszczędzają nam czas na dojazdy i umożliwiaj naukę w komfortowych warunkach, w ulubionym przez nas miejscu i czasie, dlatego klienci zazwyczaj wolą zajęcia krótsze, za to częstsze. Terminy zajęć uległy uelastycznieniu; skoro nie trzeba po zajęciach wracać do domu to mogą się odbywać później lub wcześniej niż stacjonarne. Wszystkie zajęcia rozpoczynamy od testów językowych i spotkania on-line, żeby zdefiniować cele klienta. Omawiamy potrzeby naszych klientów tj.: konieczność przełamania bariery językowej, tematykę zajęć, przygotowanie do ważnego wydarzenia, egzaminu itp.

AdobeStock_246883523-poligloci

Jeśli zainteresowała Cię możliwość nauki online i chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej usługi, zapraszamy do kontaktu.

Zajęcia indywidualne

favicon_poligloci

Zajęcia indywidualne, w pełni skoncentrowane na potrzebach jednego klienta, bez kompromisów, mają tę przewagę nad grupowymi, że doświadczony lektor może przygotować  spersonalizowany program dla ucznia. Jeśli wiesz, że Twoje potrzeby są sprecyzowane, tematyka określona i już nieraz odstawałeś od grupy, w której się uczyłeś, to zajęcia indywidualne są dla ciebie. Wybierając zajęcia indywidualne masz możliwość podania dnia i godziny kiedy możesz się uczyć, a my dostosujemy się do Ciebie, Możesz też przełożyć zajęcia na inny termin, jeśli nie możesz w nich uczestniczyć.

Mamy 3 opcje długości zajęć w ofercie:

  • 40 min. tygodniowo (koszt miesięczny 248 zł)
  • 60 min. tygodniowo (koszt miesięczny 356 zł)
  • 90 min. tygodniowo (koszt miesięczny 516 zł)

Oczywiście zajęcia mogą odbywać się kilka razy w tygodniu

Zajęcia w małych grupach

favicon_poligloci

Dla klientów, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka w sposób ekonomiczny albo po prostu chcą poznać nowych, ciekawych ludzi przy okazji polepszania znajomości języka obcego, mamy ofertę zajęć w małych grupach (3-5 osób). Wszyscy uczestnicy przed rozpoczęciem zajęć wykonują test pisemny na naszej stronie, potem umawiamy się na krótką rozmowę online, w czasie której sprawdzamy poziom ustny i staramy się zrozumieć potrzeby klienta. Dopasowanie poziomu uczestników zajęć jest kluczem do sukcesu naszych grup. Zajęcia skupione są na konwersacji ponieważ jest to umiejętność zwykle sprawiająca najwięcej kłopotów. Przełamywanie bariery językowej lub praca nad poszerzaniem słownictwa, i w końcu „polerowanie” języka na zaawansowanym poziomie, w zależności od poziomu grupy, to cele nadrzędne naszych zajęć. 

Kurs 1 x 45 minut tygodniowo, online, w gr 3-5 osób. Koszt 20 spotkań w czasie jednego semestru:  499 zł jednorazowo lub 280 zł w 2 ratach.

Kurs intensywny 2 x 45 minut tygodniowo online w grupie 3-5 osób. Koszt 40 spotkań w czasie jednego semestru:  980 zł jednorazowo lub 550 zł w 2 ratach.

Szybkie efekty indywidualnych kursów online

favicon_poligloci

Zdobywanie wiedzy w trakcie kursów językowych online jest zazwyczaj intensywniejsze niż na tradycyjnych zajęciach. Dzięki temu, że lekcje mogą się odbywać częściej, możliwe jest zrealizowanie pełnego semestru nauki w trakcie 2 miesięcy zajęć online (wystarczy 5 razy w tygodniu poświęcić zaledwie 1 godzinę na naukę). Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują motywacji do nauki w postaci szybkości zauważalnych postępów.

.

Dlaczego warto wybrać nasze
kursy językowe online?

favicon_poligloci

Znamy się na nauce języków obcych dla firm, jak mało kto. Już od 2003 roku organizujemy tego rodzaju kursy. Dbamy o wysoką jakość zajęć – zatrudniamy wyłącznie filologów, a program nauki nastawiony jest na praktykę – uczymy mówić, a nie rozwiązywać ćwiczenia gramatyczne. Ważna jest dla nas sprawna komunikacja z klientem – dlatego każdej uczącej się z nami firmie zapewniamy opiekę koordynatora i kwartalne raporty dotyczące postępów.